Obvestila

Devetošolcem želimo obilo uspeha na nadaljnji poti!
You are here: ZačetekDejavnostiTekmovanja

PLAVANJE - 22. MEDOBČINSKO TEKMOVANJE OSNOVNIH ŠOL V PLAVANJU

V četrtek, 6. 6. 2019, je v Termah Ptuj potekalo 22. medobčinsko tekmovanje OŠ v plavanju. Našo šolo sta nadvse uspešno zastopala Sofija in Jurij Peteršič. Sofija je v kategoriji deklic 4. razreda osvojila 1. mesto na 50m v prostem slogu in s tem zlato medaljo, Jurij pa je v kategoriji dečkov 7. razreda osvojil dve drugi mesti in sicer na 50m prosto in 50m prsno.

MLADI ČEBELARJI

Naši mladi čebelarji so se 25. maja udeležili 42. državnega tekmovanja mladih čebelarjev, ki je potekalo v Beltincih. Pod mentorstvom Bogdana Zelenka sta se naši dve ekipi odlično odrezali. Tekmovanje poteka na treh težavnostnih oz. starostnih stopnjah, tekmovalci pa lahko glede na rezultat prejmejo zlato, srebrno ali bronasto priznanje ter potrdilo o udeležbi. Mlajša ekipa je osvojila srebrno priznanja, starejša ekipa pa je po napeti končnici osvojila drugo mesto v državi in zlato priznanje.

Čestitke!

Čebelarstvo 5 Custom

Čebelarstvo 1 Custom

MLADI ČLANI RDEČEGA KRIŽA

Na tekmovanju Širjenje znanja o RK je ekipa naše šole osvojila 1. mesto!

Rdeči križ 1 Custom

Ekipo so sestavljali Tjaša Jasenc Jakop, Eva Trunk in Jurij Peteršič.

ČESTITAMO!

15. 5. 2019, smo se udeležili GO-CAR-GO tekmovanja z našim LEGOMOBILOM!

GO CAR GO popravek Custom

Ekipa z mentorico Klavdijo

NOGOMET

V maju je potekalo medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za učenke 6. in 7. razredov. Učenke naše šole so v predtekmovanju osvojile prvo mesto in se uvrstile v finale medobčinskega prvenstva, kjer so dosegle skupno 4. mesto.

Nogomet 1 Custom

ATLETIKA

V četrtek 16.5.2019 je potekalo medobčinsko prvenstvo v atletiki. Tekmovanja se je udeležilo 18 učencev od 6. do 9. razreda naše šole. Odlične rezultate so dosegle Tjaša Jasenc Jakop 2. mesto v metu vorteksa, Lucija Majcen 3. mesto v metu vorteksa, Jan Krajnc 4. mesto v teku na 60m, Žiga Vrabl 5.mesto v teku na 600m, Jurij Peteršič 7. mesto v teku na 600m, Ljubič Jernej 5. mesto v skoku v daljino, Pavel Golob 6. mesto v skoku v daljino in Tinkara Špes 7. mesto v teku na 60m.

Atletika 1 Custom

Čestitamo!

Naši učenci so se uspešno udeležili tekmovanja iz znanja zgodovine in geografije!

ZGODOVINA            GEOGRAFIJA

V ponedeljek 25.3.2019, je na OŠ Juršinci potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za mlajše učenke. Udeležile so se ga učenke 7. in 6. razredov naše šole. Na tekmovanju so poleg učenk iz OŠ Dornava tekmovale še učenke OŠ Hajdina in dve ekipi iz OŠ Juršinci. Naše učenke so osvojile 3. mesto.

Čestitamo!

Odbojka dekleta 2019 splet

V sredo, 3.10.2018 so se naši učenci udeležili medobčinskega prvenstva v krosu na OŠ Videm -Leskovec. Tekmovanja so se udeležili učenci 4. do 9. razreda.  Dosegli so odlične rezultate. Najbolj so razveselili Tjaša Jasenc Jakop s prvim mestom v kategoriji deklice 7. razred. Luka Brumen je osvojil 2. mesto v kategoriji učenci 5. razred. Lana Hanželič je osvojila 3. mesto v kategoriji učenke 5. razred.