UČENJE NA DOMU

You are here: ZačetekŠolaOddelki, učitelji

Oddelki, razredi, učitelji

Razred  

 Urniki
 oddelkov  

 Št.  učencev

 Razrednik

 Poučuje

 Dopoldanska    
 govorilna ura*

1. a

URNIK

16

 Suzana

Cmrekar

---------

Darinka


Žnidarič

SLJ, MAT, LUM,

GUM,SPO, ŠPO
----------------
-

DRUGA UČITELJICA,  RaP

 PETEK

od 12.00 do 12.45
_______

 

1. b

URNIK

16

Vanja

Zebec

----------

Darinka

Žnidarič

SLJ, MAT, LUM,

GUM,SPO, ŠPO
----------------
-

 

DRUGA UČITELJICA,  RaP

PONEDELJEK

od 11.05 do 11.50

2.r

 URNIK

23

Vesna

Čerček 

SLJ, MAT, LUM, GUM,SPO, ŠPO

 SREDA

od 9.10 do 9.55

3. r

URNIK

 25

Simona

Perša

SLJ, MAT, LUM, GUM,SPO, ŠPO, 

 PETEK

od 11.05 do 12.40 

4. r

URNIK

 25

  Nada
Mlinarič-

Gregorec

SLJ, MAT, DRU, NIT, ŠPO  

  PETEK

od 9.10 do 9.55

5. a

URNIK

17

Aleš

Velikonja

SLJ, MAT, DRU, NIT, ŠPO, NŠP   TOREK

od 11.05 do 11.50

5. b

 URNIK

16

Majda

Anzelc

 SLJ, MAT, DRU

SREDA

od 11.10 do 11.55 

6. a

URNIK

25

Mitja 

Pintarič

KEM, BIO. NAR, OPB

PONEDELJEK

od 9.10 do 9.55

7. a

 URNIK

 14

Romana

Gabrovec

TJA, N1A

  ČETRTEK

od 9.10 do 9.55

7. b

URNIK

 14

Metka

Zagoršek

GUM, OPZ, MPZ, OPB, ISP

 PONEDELJEK

od 9.10 do 9.55 

8. a 

URNIK

 15

Aleš

Požegar 

ŠPO, IŠP, ŠSP, ŠZZ, RaP

  PONEDELJEK

od 11.05 do 11.50

8. b

URNIK

 14

Zlatka

Prelog

 LUM, LS1, OPB  
org. prehrane

  TOREK

od 11.55 do 12.40 

9.r

 URNIK

 28 

Aleš

Marđetko

ZGO, GEO, DKE, ZČZ    PETEK

od 9.10 do 9.55

 * V času dopoldanskih govorilnih ur so učitelji dosegljivi na tel. št. 02 621 28 81 - zbornica

 

Drugi strokovni delavci

UČITELJ

POUČUJE

Dopodanska govorilna ura*

Nataša Ropič

 SLJ

PONEDELJEK od 8.20 do 9.05

Valerija Lenart

Knjižničarka, JV, ISP

   PONEDELJEK od 9.10 do 9.55

Julija Preac

TJA, ISP

   SREDA od 11.05 do 11.50

Nataša Šterman

FIZ, OPB

   PONEDELJEK od 8.20 do 9.05

Sabina Zorko

GOS TOREK od 11.05 do 11.50 

mag. Tanja Horvat Baum

Svetovalna služba, pomočnica ravnatelja vrtec

 vsak dan- po dogovoru

Sara Šešerko

DSP

   PONEDELJEK od 11.55 do 12.40

Klavdija Majcen

TIT, MAT, RaP

 SREDA od 10.15 do 1.00  

Marta Šilak

MAT, ISP

   PETEK od 9.10 do 9.55 

Doroteja Draškovič

OPB, ISP, RaP

   PONEDELJEK od 8.20 do 9.05 
Suzana Kokol Skaza NI1, NI2, NI3, OPB, RaP

 PETEK od 8.20 do 9.05  

Damjan Šimenko

MME, ROM, UBS, NIPR, Org. rač.

 

Andrej Vindiš

RaP  

 * V času dopoldanskih govorilnih ur so učitelji dosegljivi na tel. št. 02 621 28 81 - zbornica

Na spodnji povezavi najdete:

Elektronski naslovi pedagoških delavcev OŠ dr. Franja Žgeča

 

OŠ dr. Franja Žgeča Dornava

Dornava 136/a, 2252 Dornava

Telefon: +386 2 754 00 60,

Mobilni telefon: 031 741 330 

Ravnatelj:  Iztok Hrastar, profesor razrednega pouka

ENOTA VRTEC Dornava 136/b, 2252 Dornava.
Telefon: 02 754 00 60.
Mobilni telefon: 031 741 330
Pomočnica ravnatelja: mag. Tanja Horvat Baum

Free business joomla templates