papir-1

Nahajate se: ZačetekDejavnostiTekmovanja

Šest članska komisija, je pri ocenjevanju jedi upoštevala naslednje kriterije: priprava pisnega gradiva, misse en place, mehanski in toplotni postopki obdelave živil, serviranje in kreativnost predstavitve postrežene jedi, izgled in okus jedi.
Vivien, Leon in Tomas so za kuharske spretnosti osvojili BRONASTO PRIZNANJE.

ČESTITAMO!

Mentorica Zlatka Prelog

foto-2

foto-1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tekmovanje  iz znanja MATEMATIKE

Na državnem tekmovanju iz znanja matematike je sodeloval MARCEL KMET, učenec 5. razreda in osvojil SREBRNO PRIZNANJE!

Čestitamo Marcel!

Mentorica: Majda Anzelc

-------------------------------------------------------------

Področno tekmovanje iz znanja GEOGRAFIJE

V torek, 9. 3. 2017, je potekalo na OŠ Miklavž pri Ormožu področno tekmovanje iz znanja geografije. Učenci so se pomerili v reševanju terenskih in pisnih nalog, ki so se nanašale na poznavanje naravnih danosti, ki sopogojujejo gospodarstvo pokrajine.

Na tekmovanje so se po predhodnem šolskem tekmovanju uvrstili Alen Drevenšek in Nika Visenjak iz 9. a
ter Julija Potrč iz 7. a razreda.

Med našimi učenci je bil najuspešnejši Alen Drevenšek, ki je prejel SREBRNO področno priznanje. Našima dekletoma pa je ta uspeh ušel za las.

Vsem udeležencem iskreno čestitam.

SREBRNO DRŽAVNO PRIZNANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

V soboto, 18. marca 2017, je potekalo na OŠ Ivana Cankarja Vrhnika,  DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE na temo: 100. LET PRVE SVETOVNE VOJNE IN SOŠKEGA BOJIŠČA – SLOVENCI IN PRVA SVETOVNA VOJNA.

Našo šolo je zastopal učenec 8. a razreda, Marko Zelenjak.

Od več kot 5000 osnovnošolcev, ki so se v letošnjem šolskem letu udeležili tekmovanja na vseh nivojih, je Marko izkazal na državnem tekmovanju zelo dobro znanje in prejel: SREBRNO DRŽAVNO PRIZNANJE!

Čestitke!

Državno tekmovanje iz kemije

V soboto, 1. aprila 2017 je na OŠ Kidričevo potekalo državno tekmovanje iz znanja kemije. Udeležil se ga je učenec 8.a razreda Marko Zelenjak.

Iskrene  čestitke Mitja Pintarič

Učenka 9. razreda, Lea Arnejčič, je na šolskem regijskem tekmovanju iz znanja angleščine, ki je potekalo na Oš Ormož, osvojila srebrno priznanje.

Iskrene čestitke!

Mentorica: Julija Preac

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ KEMIJE

V ponedeljek 16. januarja je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za bronasta Preglova priznanja. Tekmovali so učenci Blaž Valenko, Marko Zelenjak, Suzana Cvetko in Maruša Rukav. Najboljši rezultat je dosegel učenec Marko Zelenjak, ki se je uvrstil  na državno tekmovanje.

Čestitke vsem!

Mentor Mitja Pintarič

-----------------------------------------------------------------

PODROČNO TEKMOVANJE IZ ZGODOVINE

V sredo, 1. februarja 2017, je na OŠ Gorišnica, potekalo PODROČNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE.

Vsebina letošnjega tekmovanja se nanaša na 100. LET PRVE SVETOVNE VOJNE IN SOŠKEGA BOJIŠČA – SLOVENCI IN PRVA SVETOVNA VOJNA.

Našo šolo je zastopalo sedem učencev, ki so že na šolskem tekmovanju dosegli najboljše rezultate. To so bili Marko Zelenjak, Nina Kirič, Lea Arnejčič, Vivien Peteršič, Maruša Rukav, Saša Leben in Urša Mlakar.

Naši učenci so dosegli zelo dobre rezultate. Srebrno priznanje so osvojili Marko Zelenjak, Nina Kirič in Lea Arnejčič, Marko Zelenjak pa se je uvrstil tudi na državno tekmovanje.

Čestitke!

Aleš Marđetko

Tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje

19. oktobra 2016 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja biologije na temo INVAZIVNE TUJERODNE RASTLINSKE IN ŽIVALSKE VRSTE. Tekmovalo je pet učencev iz 8. in 9. a razreda. Bronasto Proteusovo priznanje je usvojila učenka 9.a razreda Suzana Cvetko.

Iskrene čestitke.

Mentor Mitja Pintarič