Spoštovani starši učencev 7. 8. in 9. razreda,

vljudno vas vabimo na kratko preventivno predavanje na temo zmanjševanja pitja alkohola pri mladostnikih, ki bo v četrtek, 14. 12. 2017 ob 16.15 v jedilnici šole. Predavala bo Katja Muršič iz društva Ars Vitae s Ptuja. Po predavanju sledijo še govorilne ure po razredih.
Nahajate se: ZačetekPogoji uporabe

Splošni pogoji uporabe spletnega mesta www.os-dornava.si

1. Uvod
Spletno mesto je za namen tega obvestila pojem, ki zajema vse spletne strani na naslovu www.os-dornava.si

2. Vsebina spletnega mesta
Vse vsebine, ki se nahajajo na spletnem mestu so informativnega značaja in služijo predvsem informiranju javnosti. Osnovna šola dr. Franja Žgeča Dornava se obvezuje, da bo storilo vse kar je v njeni moči, da bodo podatki na spletnem mestu resnični, zanesljivi in kakovostni. S tem pa ne odgovarja za morebitne tipkarske napake in za morebitne zamude ter pomanjkljivosti pri vnašanju ažurnih podatkov. Spletno mesto ni nadomestilo običajnih komunikacijskih poti med starši in šolo. O dogodkih povezanih s posameznimi učenci šola starše obvešča na druge načine. Šola izključno sama odloča o vsebinah, ki so javno objavljene na spletnem naslov www.os-dornava-si in za njih tudi odgovarja.

3. Zaščita avtorskih pravic
To spletno mesto je izključna last Osnovne šole dr. Franja Žgeča Dornava, zato je prepovedana kakršnakoli zloraba podatkov, slik, besedil in drugih podatkov, ki so del tega spletnega mesta. Prepovedano je kakršnokoli kopiranje, distribucija ali druga uporaba vse zgoraj navedenih podatkov brez predhodne vednosti in dovoljenja Osnovne šole dr. Franja Žgeča Dornava.

4. Zaščita zasebnosti
Ob prvem obisku spletnega mesta, se na vaš računalnik shrani "piškotek", ki ga lahko tudi sami odstranite ali pa z ustreznimi nastavitvami tudi preprečite, da bi se shranil. Piškotki so majhne datoteke, ki skrbijo za boljšo komunikacijo z spletnim mestom in s pomočjo katerih denimo spletno mesto lahko vodi vaše osebne nastavitve.Pomembno je vedeti, da preko teh datotek nikakor ne moremo priti do vaši osebnih podatkov ali podatkov, ki so na vaše računalniku, razen tistih, ki so javno dostopni (tip brskalnika, tip operacijskega sistema, itd.).Podatki, ki jih boste vpisali na spletnem mestu, so poslani preko spleta v nezaščiteni elektronski obliki, zato so lahko na razpolago tudi tretjim osebam. Zaradi varovanja vaše identitete in zasebnosti ne vpisujte osebnih podatkov, za katere ne želite, da so razkriti.

5. Zunanje povezave
Del našega spletnega mesta so tudi povezave na spletne strani, ki niso del tega spletnega mesta. Za vsebino na teh straneh ne odgovarjamo.

6. Sprememba pogojev
Osnovna šola dr. Franja Žgeča Dornava si pridržuje pravico do spreminjanja splošnih pogojev brez predhodnega opozorila. Spremembe začnejo veljati takoj ko so objavljene. Zaradi teh pravic si ob vsakem obisku našega spletnega mesta pozorno preberite pravila uporabe in pogoje.

7. Pristojno sodišče
Za razlago in vsa pravna vprašanja v zvezi z uporabo materialov, ki so objavljeni na teh spletnih straneh se uporablja izključno slovensko pravo. Za zahtevke in spore v zvezi z uporabo omenjenih materialov je pristojno sodišče na Ptuju.

8. Zaključek
Z vstopom na spletno stran soglašate, da ste seznanjeni in se strinjate z vsemi zgoraj navedenimi pogoji.

Prijeten ogled vam želimo!

Povezave za dodatne informacije:
Google Maps
Vrsta Ime Namen Trajanje
Sejni UniqueID omogočajo delovanje spletnih strani do konca seje
Zunanji HSID, SID,... nastavitve na zemljevidih - Google Maps 2 leti
Povezave do pomoči najpogosteje rabljenih spletnih brskalnikov:
Internet Explorer
Windows Phone