Raziskovalne naloge za šolsko leto 2020/21, bomo predstavili ob koncu šolskega leta!
________________________________________________________

Suzana Cvetko in Lea Arnejčič  sta rezultate raziskovalne naloge Igraj se z menoj predstavile tudi v oddaji O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalni oddaji, ki bo na sporedu v soboto, 10.6.2017, ob  13.25 na programu TV Slovenija 1.

Vabljeni k ogledu!

—————————————————————————————————————————

V petek, 31. 3. 2017, je v prostorih OŠ Gorišnica potekalo 25. Regijsko srečanje mladih raziskovalcev osnovnih in srednjih šol Spodnjega Podravja in Prlekije.

Srečanja sta se udeležile učenki Suzana Cvetko in Lea Arnejčič.  Predstavile sta inovacijski predlog  Igraj se z menoj in dosegli ZLATO priznanje ter se tako uvrstili na Državno srečanje mladih raziskovalcev Slovenije, na katerem sta dosegli BRONASTO priznanje.

ČESTITAMO!

Mentorica: Zlatka Prelog

Raziskovalna naloga- preberite na tej povezavi

Film Igraj se z mano