V mesecu novembru je potekalo medobčinsko tekmovanje v nogometu in odbojki za starejše učence in učenke.

Učenke naše šole so se pomerile v nogometu z ekipama OŠ Markovci in OŠ Hajdina. Ekipa je tekmovanje končala na 3. mestu, z osvojeno eno točko v skupini. Ekipo so sestavljale Karin Jasenc Jakop, Mara Ciglar, Marija Belšak, Lana Hanželič, Neža Viher, Saša Trunk in Nia Žgeč

Ekipa učencev je bila bližje uvrstitvi v finalni del tekmovanja v nogomet. Premagali so ekipo OŠ Kidričevo. Z OŠ Destrnik pa so kljub dobri igri izgubili. Vse ekipe so na koncu dosegle 3 točke, vendar pa zaradi slabše gol razlike, OŠ Dornava ni napredovala v finale. Ekipo so sestavljali: Luka Krajnčič, Dejan Cvetko, Domen Kekec, Gapšer Belšak, Anej Maruh, Gašper Hrenko, Vid Jurič in Luka Brumen.

Učenke so se udeležile tudi tekmovanja v odbojki. Pomerile so se z OŠ Markovci in OŠ Videm – Leskovec. Odigrale so nekaj dobrih nizov, vendar so na koncu osvojile 3. mesto. Ekipo s sestavljale: Karin Jasenc Jakop, Mara Ciglar, Lia Kovačec, Lana Hanželič, Neža Viher, Saša Trunk, Ela Rihter, Tinkara Krušič in Nuša Petek.

Vsem tekmovalcem čestitke za srčno in dobro igro!

Učitelj športa: Aleš Požegar